Aktuality

»1« 2 3 4 5 6 ... 16 [další]

25. 8. 2019 - Zapisovatel je zase zpět


Jsem zpět...
PPP

28. 5. 2019 - Změna názvu týmu

Tým Pétanque Petrovice (letos 2. liga) změnil název na Scarabeus Praha.
PPP

10. 5. 2019 - Kontumace 3. liga - tým BARTOLOMĚJ

V důsledku administrativního nedopatření (zapisovatel se omlouvá, stává se to maximálně jednou za deset let), byl do třetí ligy zapsán tým BARTOLOMĚJ, který však o účast již zájem neměl.

Všechny zápasy budou tedy kontumovány ve prospěch soupeřů, skóre 13:6, zápasy 3:0 (článek 12 Hracího řádu).
PPP

19. 4. 2019 - Rozpisy lig - Hotovo

Rozpisy všech lig jsou hotové, jen připomínáme, že tabulka s pořadím se začne automaticky vyplňovat až s odehranými zápasy.
PPP

26. 3. 2019 - IX. ročník

Milí kapitáni a příznivci pražského pétanque,

jaro a pro pétanque příznivé počasí se letos ukazuje proměnlivě. Je přesto načase zahájit přípravu dalšího ročníku naší soutěže. Již je možné se do něj prostřednictvím našeho webu standardně přihlašovat (zasláním emailu na prihlasky@prazskypetanque.cz). Nechť registraci provedou i stávající účastníci, kteří si přejí dále zápolit v našem pétanquovém klání. U stávajícího týmu postačí napsat, že tým pokračuje nezměněn. Jinak je potřeba uvést jména hráčů a označit kapitána a také název týmu a uvést kontaktní email.

Soutěž započne přibližně v půlce dubna, podle počtu přihlášených. Neváhejte opět její slávu šířit všemi směry.

Finální počet družstev v jednotlivých skupinách ještě doladíme.

Zároveň Vás znovu vyzývám, obraťte se na nás s jakýmikoliv návrhy, připomínkami, stížnostmi či nápady. Budeme Vám velmi vděční za každou pomocnou ruku a i za návrhy možného sponzorství či typu na dostupné ceny. Rozpočet je vyrovnaný, nic velkého nepotřebujeme, ale hezké ceny se vždy hodí.

Mějte se a koulím zdar
Ondřej Preuss
»1« 2 3 4 5 6 ... 16 [další]